Број на оглас: 2539606
Објавен на: 17.12.2018, 21:39
1 / 7

Јарки препелици JARKI PREPELICI PREPELICA

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Препелиците се пред пронесување ,јајцата се замени од квалитетно јато