Број на оглас: 2538729
Објавен на: 18.10.2018, 14:24
1 / 5

CLK 200 KOMPRESOR*AVANGARDE*2001G

3 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLK 200
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2018
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CLK 200 KOMPRESOR -AVANGARDE
FUL OPREMA !!!!

REGISTRIRAN
SERVISIRAN
4 NOVI GUMI
PLIN (LOVATO)

EKSTRA KAROSERIJA !!!
EKSTRA VNATRESNOST !!!!
EKSTRA MOTOR !!!