Број на оглас: 2538048
Објавен на: 16.05.2019, 10:33
1 / 4

VO DELOVI GOLF 5 1.9 77kw 105ks

111.111 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
golf5
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


GOLFOT 5 E SAMO ZA DELOVI
INFORMACIJI OD 09-18