Број на оглас: 2537220
Објавен на: 28.06.2020, 17:55
1 / 4

Daewoo Tico Tiko vo delovi

По Договор
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
1997
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
45 kw / 61 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za tiko se sto vi treba inf na 077 726 148