Број на оглас: 2535860
Објавен на: 22.06.2020, 21:58
1 / 5

Bandazi 19ki

330 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7.5J
Дијаметар:
19
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Бандажите се перфектни 5x112, без никакви оштетувања