Број на оглас: 2535670
Објавен на: 29.02.2020, 18:49
1 / 4

Lada Samara vo delovi

По Договор
Марка:
Lada
Модел:
Samara
Година:
1996
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2016
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za lada samara 1.5 so ates plin prakam i po kargo inf na 077 726 148