Број на оглас: 2535625
Објавен на: 02.09.2018, 10:24
1 / 4

Се продава!!!

1 €
Квадратура:
400 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Покрај овој плац од 400 метри квадратни, се продава уште еден плац од 400 метри квадратни на атрактивна локација во Пештани.
Број на парцела 1407/1