Број на оглас: 2535119
Објавен на: 08.10.2019, 01:22
1 / 3

Klip hidraulicen od pp kiper 30t

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava klip za kipanje od poluprikolka kiper 30 tonska. Ne tece ulje. Ispraven