Број на оглас: 2533873
Објавен на: 22.08.2018, 14:25
1 / 5

Atraktiven plac markova cesma

5 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1200 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam plac za vikend kuki markova cesma placot e na atraktivna lokacija cena 5 e. od kvadrat------mozi I zamena za kola,--------