Број на оглас: 2533518
Објавен на: 23.04.2019, 16:39
1 / 7

HILTA HITACHI 2500w

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Hiltata e kako nova malku koristena.... moknost 2500 w(2.5kW) ..400nm.. 230v.so nea doajaat i dodatoci(kruna dijamantska ) kako na slikite...za poveke informacii javete se na brojot