Број на оглас: 2532873
Објавен на: 30.07.2019, 19:54
1 / 7

Прозорец за тераса за солидарните згради

1.950 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Се прдава половен прозорец, направен од метални профили и прозирен поликарбонат ( отпорен на УВ зрачење). Прозорецот има 2 крила.( Крило А и В) Тие можат да се отвараат и затвараат. Димензии на прозорецот се 1,54м*1,98м. Тој е користен една година во зградата до која се наоѓа до супермаркет ЕЛКОС. Пред една недела е демонитан. Прозорецот е исправен, служи да не влегува дожд или снег на терасата. Со него следува и уште едно парче кое се поставува од внатрешната страна на железната ограда. Прозорот е направен по мерка за овој вид на тераса. Ве молиме, дококлу имате интерес да се јавите од 07 до 15 часот на тел.. 075-462-473 (Зоран)

Потврден огласувач
 Eko Solar (претпријатие)