Број на оглас: 2532575
Објавен на: 09.02.2019, 13:34
1 / 5

Komoda,krevet I dva televizori

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Komodata e zacuvana ,samo gornoto vratnice e za popravka
Tv fuego ramen ekran I tv samsung
51 sm
Transportot e vasa obvrska