Број на оглас: 2532280
Објавен на: 14.09.2018, 13:55
1 / 12

Se prodava BMW

5.500 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
120
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW во одлична состојба. Платени се сите давачки до регистрација Tel 078/232-687 Стевче.