Број на оглас: 2531564
Објавен на: 09.05.2019, 22:35
1 / 6

Kompresor

2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Mako sulair kompresor kubota motor 3klipa 2008god.1329h.