Број на оглас: 2529785
Објавен на: 17.06.2019, 10:30
1 / 7

Apartman vo centar kaj hotel Tino

1 МКД

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се издава стан во строг центар на Охрид.
Локација: на само 80м од кејот на езерото, до црквата Св. Никола. Pozadi hotel Tino
комплетно опремен со дневна, кујна, посебна спална, клима, кабловска (LED TV), banja со туш кабина,
Капацитет на сместување: 4+1 idealno za dva para ili edna familija.
Za poveke info na tel.072 217 812
071220157