Број на оглас: 2529092
Објавен на: 13.10.2019, 14:22
1 / 5

mercedes bandazi, bandasi 18 ki Michelin, Bridgestone

220 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


KONTAKT TELEFON 078 418 236 mercedes aluminski bandazi 18 ki, original Germanski, so 2 gumi MICHELIN 245 45 18, od 2015 god, i 2 gumi BRIDGESTONE 245 45 18 od 2012 god.
so niv doagaat i komplet 20 strafovi za aluminski bandazi
KONTAKT TELEFON
078 418 236