Број на оглас: 2525303
Објавен на: 22.10.2018, 22:15
1 / 7

renault espace

1.300 €
Марка:
Renault
Модел:
Grand Espace
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
83 kw / 113 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


za poveke inf na tel najubavo.cenata e fiksna