Број на оглас: 2523473
Објавен на: 03.08.2020, 10:56
1 / 12

Изработка на професионални тревници !!

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Професионална изработка на тревници поставвување на ивичњаци, декорација со украсен камен, засадување на украсни дрва. Цена по договор.Вршиме ископ со мини багер, фрлање на отпад и др.
За повеќе информации јаветесе на број:075 332 465 и 078 693 933