Број на оглас: 2523415
Објавен на: 01.09.2018, 21:55
1 / 9

Audemars Piguet

1.900 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kopija na Audemars Piguet, Royal oak verzija, lux casovnik. Nosen e tocno 4 pati, bez grepki ili tragi na nosenje. Kupen e 4800den,se prodava za 3300den.
PONUDETE ZAMENA!
Za bilo kakvi informacii +38978493994
Dokolku ste seriozni prakam po kargo ili Brza Posta.