Број на оглас: 2522978
Објавен на: 05.08.2020, 16:50
1 / 1

Општи работници, истовар утовар и друго

1.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Вид на оглас: Се продава


Вршиме: Преселби, копање, средување дворови, косиме трева, истовар утовар, чистење подруми, гаражи, собираме стари предмети, и други дејности.
Дневница 1000 ден. или по договор.
Контакт: Боге, Мирослав. Тел: 078 876 089

Потврден огласувач
 Мирослав Богоевски