Број на оглас: 2522611
Објавен на: 17.08.2018, 11:29

Stan pozadi monopol

24.990 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Strashko arsov

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan pozadi monopol 60m2+ podrum vednas vseliv kiro 078 211 335