Број на оглас: 2522610
Објавен на: 05.06.2020, 07:42
1 / 4

Prodavam motorce

25 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
WV
Tип на делови:
Електрични делови

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam motorce za podigac za staklo za wv passat od 2001 godina
Lice za kontakt na tel.
078 271 562
078 271 562
078 271 562