Број на оглас: 2520572
Објавен на: 16.07.2018, 09:04
1 / 8

AMORTIZERI ZA SITE VOZILA

1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАЖБА, МОНТАЖА И ГАРАНЦИЈА

Амортизери од сите реномирани брендови со две и три години гаранција за Скопје и околината нудиме монтажа во нашиот автосервис и испракаме по карго во цела Македонија. Најдобри цени и најдобра услуга повелете...

-Амортизери и федери (спирали)🤗

-Купувајте од прва рака по магацински цени👍

-Нови АМОРТИЗЕРИ од BILSTEIN, STARLINE, STARMANN MONROE WEBER SCHWARZ GARANCIJA 2 I 3 GODINI 071 351 845