Број на оглас: 2520318
Објавен на: 29.05.2020, 23:36

Dve nivi hitno i povolno

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dve nivi a moze i posebno,nivite se na samiot pat Gorobinci-Sopot na 1 kilometar od kluckata na noviot avtopat i se so struja.Dvete nivi zaedno se po 5 dekari ednata i 5 dekari drugata.Hitno i mnogu povolno