Број на оглас: 2518411
Објавен на: 08.03.2021, 22:01
1 / 3

Repariranje na site vidovi na letvi

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Reparirame letvi za site vidovi vozila so garancija od 6 meseci
DOOEL AVTO HIDRULIKA-VOLANI
tel:071934964
071966472

Потврден огласувач
 Авохидраулика Волани (претпријатие)