Број на оглас: 2516605
Објавен на: 20.05.2019, 10:50

ВЕДНАШ ВСЕЛИВА КУЌА во центарот на градот

10.500 € Цената не е фиксна 14.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
4,5
Квадратура:
100 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
29 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Празен
Година на градба:
1975
Година на реновирање:
2014
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Браќа Миладинови 31

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава веднаш вселива куќа на одлично и мирно место но во центарот на градот позади ХОТЕЛ ИНТЕРНАЦИОНАЛ на 1-2 минути од Сармаале.
На два спрата -на приземје има две простории-соба+ подрум со шпајз+тераса=50м2 кои со мала инвестиција можат да се приспособат за живеење
спратот има дневна со кујна +2 соби(детска и спална)+тераса=55м2
куката е делумно реновирана 2014 година (нови ПВЦ прозори и врата,собни врати,под, средени ѕидови, инсталација...) и во истата моментално се живее.
информации на телефон а за гледање би ве замолил со предходна и навремена најава(со оглед на тоа дека се уште се живее во неа!!!