Број на оглас: 2516552
Објавен на: 12.11.2018, 09:22
1 / 2

TEKO SOLAR 7 GODINI GARANCIJA NAJDOBRI VO MAKEDONIJA !!!

10.990 МКД 11.990 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Комплетот содржи:
-Инокс Бољер од внатре и надвор
-Електроника ПИОНИР
-Електромагнетен вентил
-Тросолојна бакарна цевка
-Инокс постоље за бољер
-Грејач за бољер

Изберете квалитет
Купете сончев колектор по најниска цена

Наш сервис и гаранција

НАЈДОБРИ ВО МАКЕДОНИЈА

Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11
Контакт телефон 078/33 55 11