Број на оглас: 2515046
Објавен на: 16.06.2019, 13:42
1 / 2

PRODAVAM NIKE AIR MAX

3.000 МКД Цената е фиксна
Tип на обувки:
Патики
Големина:
>41
Боја:
Бела

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Patikite se novi. Broj 41 orginal so deklaracija na niv kupuvajte orginal a ne kineski samo za onije sto znaat sto e NIKE