Број на оглас: 2511846
Објавен на: 25.05.2018, 07:16
1 / 3

kalieva pecka

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam povolno nova kalieva pecka koristena edna sezona,poradi renoviranje.Peckata e proizvodstvo od Pehcevo vo super sostojba