Број на оглас: 2509868
Објавен на: 28.03.2019, 14:40
1 / 9

HIDRAULIKA

1 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Вид на оглас: Се продава


Продажба на големо на хидраулични црева за сите видови на возила, преси и хидраулични машини.
vitillo, aeroquip, semperit i dunlop

Продажба на секаков вид на хидраулични црева на големо и по најатрактивни цени во МК, Тел за контакт:
https://www.facebook.com/marilyndelcevo/
Тел. 071-233-963 Сашко
078-225-945 Симе