Број на оглас: 2509864
Објавен на: 09.11.2018, 10:14
1 / 3

HIDRAULICNI PRESI

1 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


Продажба на Хидраулични Преси по најактрактивни цени во МК
тел за контакт
Сашко 071233963