Број на оглас: 2509772
Објавен на: 29.05.2020, 23:36
1 / 1

Prodavam Lozje 3.2 dekari

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
4 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Lozje 3.2 dekari vo mesto vikano Krivceva Reka,na 700 metri od gradot so struja i voda.