Број на оглас: 2507826
Објавен на: 17.11.2018, 16:57
1 / 2

Niva

1.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
2286 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva pod avtopat (Udovo-Marvinci) blizu vardar katastarska opstina Pirava von grad so povrsina 2286 m2