Број на оглас: 2507806
Објавен на: 17.11.2018, 16:58
1 / 2

Niva do avtopat

2.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1860 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva so povrsina 1860 m2 vednash do avtopat (Udovo-Marvinci) katastarska parcela pirava