Број на оглас: 2506994
Објавен на: 15.03.2019, 18:55
1 / 3

Amortizer (LEV) za Fiat Padna

2.000 МКД
Марка:
Fiat
Модел:
Panda 1.1
Tип на делови:
Амортизација Амортизери

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Lev amortizer za Fiat Panda poloven.
Za informacii na tel. 078 622 566
Prakame po kargo