Број на оглас: 2506037
Објавен на: 18.06.2019, 08:37
1 / 11

deovi za bmw po najniski ceni

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
85000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
123 kw / 167 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


servis i polovni delovi za bmw