Број на оглас: 2505698
Објавен на: 03.06.2019, 19:13
1 / 2

Se prodava kuka

1 €
Број на соби:
5
Квадратура:
150 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Дрва
Дворна површина:
270 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1990
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Североисток
Адреса:
Bogdanci

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka vo Bogdanci,150 m2 vnatresna povrsina i 270 m2 dvor plus 660 m2 plac do dvorot.kukata se prodava po cena od 300 evra za kvadrat so se dvor,dodeka cenata za placot e 15 evra.lice za kontakt +389 70646668 Tina