Број на оглас: 2504793
Објавен на: 20.02.2020, 08:29

plac za kuka 527m2

12 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
527 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privatizirano kp 230 7 tel 075685164 Petko