Број на оглас: 2504739
Објавен на: 17.03.2019, 09:27
1 / 5

Velosiped ARROW

4.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


aluminium,velosiped donesen od svajcarija,071213282 julija.cena fiksna