Број на оглас: 2504533
Објавен на: 24.05.2020, 00:53
1 / 12

MILITARY ROYALE Bermuda Triangle Series saat so datum

1.250 МКД Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Останато

Вид на оглас: Се продава


MILITARY ROYALE Bermuda Triangle Series, оригинален часовник со оригинална кутија. Како позадина на часовникот се наоѓа мапата на бермудскиот триаголник. Покажува и датум.
Кожено дебело ремче и челично куќиште.
Флуоресцентни стрелки и бројчаник.
Модел MR094.
Водоотпорен 3АТМ.
Надворешен дијаметар 46mm.
Широчина на белезица 23mm.
Дебелина на бројчаник 11mm.
Ваш е за само 1.450 денари од лагер (поевтин отколку на официјалната страна онлајн).