Број на оглас: 2501983
Објавен на: 10.08.2018, 20:33
1 / 6

Се продава Mercedes benz sprinter 211 CDI

7.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Се продава комбе Mercedes Sprinter 211 CDI 2001 година увезено од Германија прва регистрација Август 2005 поминати само 158.369км реални . ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА!