Број на оглас: 2501863
Објавен на: 20.08.2019, 21:37
1 / 7

Audi A4 1.9TDI 110KS Delovi

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2017
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat delovi za A4 1.9TDI
So odlicen motor,menjac,odlicni zacuvani aluminiumski bandasi,klimatronik...
Ima se ... 076-790-901