Број на оглас: 2500097
Објавен на: 04.11.2020, 00:44
1 / 9

DANIEL WELLINGTON ELEGANTEN SPORTSKI SAAT UNISEX

790 МКД Цената е фиксна
Купи онлајн
Станете Премиум член

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Daniel Wellington реплика унисекс саат.
- Надворешен дијаметар 40mm.
- Широчина на ремче 20mm.
- Дебелина на бројчаник 7,5mm
ПРОМОТИВНА цена од 790 денари (без кутија)