Број на оглас: 2500062
Објавен на: 24.05.2020, 00:52
1 / 8

CURREN 8187 moderen maski racen saat vo siva boja

850 МКД Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Часовник од познатата марка CURREN со оригинален јапонски механизам, сиво кожено ремче и декоративни помошни бројчаници.
Боја на бројчаникот сива.
Модел 8187.
- Надворешен дијаметар 44mm.
- Широчина на ремче 20-22mm.
- Дебелина на бројчаник 12mm