Број на оглас: 2494593
Објавен на: 12.11.2019, 21:52
1 / 6

audi a 3 1.9 110kn

3.300 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava audi A3 vo ekstra sostojba vredi da se vidi vo paket sleduva 4 zimski gumi so bandasi registrirana do 06:2020 kontakt Milisav tel 072931944