Број на оглас: 2492353
Објавен на: 28.09.2020, 11:52
1 / 6

Ograda do vestacka treva

850 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Огради

Вид на оглас: Се продава


Ograda so vestacka treva so UV zastita od sonce, visina 1m, 1,2m i 1,5m.
Cena 1000 den/m2
Minimalna kolicina 5m.