Број на оглас: 2488172
Објавен на: 11.10.2018, 22:51
1 / 7

elektricna pecka

16.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava elektricna pecka, topla vitrina i frizider za odrzuvanje so komora za poveke informaci na telefon 070869143