Број на оглас: 2487574
Објавен на: 20.02.2019, 17:57
1 / 8

Nivi vo atarot na s.Podares

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1406 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


-Niva na patot Podares Jargulica na samo 5 min od s.Podares odma do patot 632m2... slikite se od taa niva...
-Niva na samo 50m od noviot pat Podares Kalugerica 774 m2 nivata e zasadena so lozje ima betonski stolbovi...
Nivite se so cist imoten list moze vednas da se prefrlat....za dvete nivi extra cena....