Број на оглас: 2487516
Објавен на: 20.09.2018, 15:58
1 / 3

Se prodava prikolica dvo osobinska

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Prikolicata e vo ispravna sostojba nosivost 5 tona