Број на оглас: 2483708
Објавен на: 14.02.2018, 23:01
1 / 10

///SE PRODAVA CITROEN XSARA 2.0 HDI ///

2.299 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
Xsara
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2017
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE prodava citroen xsara 2.0 HDI 2000 godina ima sfe ekektrinik karoseriski koska motor perfekt so atest foli na staklata registriran do 8 2017 mozna zamena ama do taa cena ama da ne e derdorena ve molam jas znam sto kola imam i dojdete uveretese ne lice mesto samo so seriozni kupuvaqi mozna zamena so mercedes so ww opel vektra dajte ponuda pozdravv